درباره ما

درباره ما

کتابجا یک پایگاه اینترنتی جامع است که قصد دارد، خدمات جامعی را در حوزه کتاب و محصولات فرهنگی، به همه دوستداران دانش و فرهنگ، ارائه نماید. این پایگاه فعالیت رسمی خود را از سال 1394 آغاز نموده، و به مرور زمان آن را گسترش داده است، و قصد دارد به فضل الهی این فعالیت‌ها را هرچه بیشتر و بهتر توسعه دهد، تا به لطف الهی گام مفیدی را در راه تعالی علم و فرهنگِ این مرز و بوم بردارد.

اساس فعالیت این پایگاه، تمرکز بر معرفی و شناسایی کتاب‌های منتشر شده توسط ناشران داخلی ایران می‌باشد و سعی دارد در همه عرصه‌هایی که مربوط به کتاب و کتابخوانی است، وظایف خود را به نحو شایسته ادا نماید. امیدواریم در نتیجه این فعالیت‌ها، مشتاقان و علاقه‌مندان به علم و فرهنگ، دسترسی هرچه آسان‌‌تر، و کم هزینه‌تری به منابع مورد نیاز خود پیدا نمایند.

محصولاتی كه در اين پايگاه معرفی و عرضه می‌شوند، شامل کتاب‌های مختلف در موضوعات متنوع (به صورت چاپی و الکترونیکی)، و هر آن چیزی که مربوط به مسائل علمی و فرهنگی است (مثل نرم افزارهای چند رسانه‌ای، کتاب‌های دیجیتال و صوتی و …)، می‌باشد.

محصولات این پایگاه با توجه به رایزنی‌ها و تلاش‌های صورت گرفته، با حداکثر تخفیف ممکن عرضه می‌شود. بدیهی است تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای همه محصولات یکسان نیست. همچنین تلاش‌ما بر آن است که ارسال همه سفارشات به صورت رایگان انجام شود.

خرید محصولات از پایگاه کتابجا، به دو صورت امکان پذیر است:

  1. خرید آنلاین؛ این نوع خرید به صورت بسیار آسان طراحی شده و خریدار فقط با طی مراحل خرید و ثبت آدرس و مشخصات خود و پرداخت از طریق درگاه رسمی بانک، می‌تواند سفارش خود را ثبت نماید.
  2. پرداخت به صورت دستی: در این نوع پرداخت، خریدار می‌تواند، پس از انتخاب محصولات مورد نظر، با کارشناسان سایت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نماید. همچنین می‌تواند با ارسال پیامک یا ارتباط از طریق شبکه‌های اجتماعی سفارش خود را ثبت نماید.

تمام تلاش ما بر این است که محصولات سفارش داده شده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان برسد. با توجه به اینکه ارسال محصولات برای شهرهای غیر از قم از طریق پست صورت می‌گیرد؛ حداکثر زمانی که ممکن است برای تحویل یک مرسوله به اداره پست، مورد نیاز باشد، دو روز کاری می‌باشد. بدیهی است از زمان تحویل مرسوله به اداره پست تا رسیدنِ آن به مقصد، بستگی به دوری و نزدیکی مسافت مقصد (از مبدأ قم)، دارد.

با توجه به اینکه مرکز پایگاه کتابجا در شهر مقدس قم می‌باشد و غالب کتاب‌ها از این شهر به مقصد ارسال می‌شود، از همین رو برای عزیزانی که در این شهر سکونت دارند، علاوه بر ارسال پستی، خدمات ارسال با پیک موتوری نیز پیش بینی شده است.

هدف ما در این مجموعه ارائه خدمات با بهترین کیفیت و کمترین هزینه می‌باشد و امیدواریم از این رهگذر، در گام نخست، رضایت خداوند را کسب نموده و سپس رضایت شما عزیزان را نیز به دست آوریم.

تماس با کارشناسان سایت کتابجا از طریق صفحه تماس با ما امکان پذیر است و سعی ما بر این است که در همه روزها (حتی روزهای تعطیل) پاسخگویی سوالات و درخواست‌های شما دوستان باشیم.

كتابجا؛ پيشاپيش از همه افرادي كه اين پايگاه را براي دسترسی به كتاب‌های مورد علاقه خود انتخاب مي‌نمايند صميمانه تقدير و تشكر مي‌نمايد و با روی باز پذيرای انتقادات و پيشنهادات شما بزرگواران می‌باشد.