قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت كتابجا

 

جهت سهولت در انجام خرید و اطلاع از نحوه خرید و نیز برای جلوگیری از مشکلات احتمالی بعدی پیشنهاد می‌شود مشتریان محترم، قوانین و مقررات سایت را مطالعه بفرمایند.

 1. تمامی محصولات عرضه شده در سایت كتابجا به صورت مستقیم از ناشران معتبر داخلی تهیه شده و همه آنها دارای مجوز می باشند.
 2. تمامی محصولات عرضه شده در كتابجا، با حداکثر تخفیف ممکن (نسبت به قیمت پشت جلد) به مشتریان محترم عرضه می‌شود.
 3. ارسال سفارشات از طریق پست سفارشی (یا به وسیله پیک موتوری برای دوستانی که ساکن قم می باشند) انجام می شود.
 4. همه سفارشات به صورت رایگان ارسال می شود.
 5. خرید از این پایگاه با پرداخت آنلاین و یا ثبت سفارش به صورت دستی انجام می‌شود. (پرداخت آنلاین از طریق تمامی کارتهای عضو شتاب که رمز پویای آنها فعال است امکان پذیر می‌باشد).
 6. قیمت تمام شده محصول پیش از ثبت نهایی به صورت پیش فاکتور به اطلاع مشتری رسیده می‌شود، و پرداخت این قیمت توسط مشتری به منزله اتمام خرید تلقی می‌شود.
 7. محصولات خریداری شده توسط مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل پست خواهد شد، ولی حداكثر زمان مورد نیاز برای آن دو روز كاری می باشد. مشتریان عزیز پس از خرید خود می‌توانند از طریق همین سایت، وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایند.
 8. پس از ارسال سفارشات کد رهگیری مرسولات از طریق پیامک به اطلاع مشتریان عزیز می رسد و پس از آن با مراجعه به بخش رهگیری مرسولات می توانند مرسولات خود را رهگیری نمایند.
 9. در صورتی كه محصول فرستاده شده دارای عیب یا نقص ظاهری باشد، (تمامی عیوب و نواقصی كه از ناحیه منتشر كننده باشد اعم از پارگی جلد یا صفحات، سفید بودن یا ناقص بودن صفحات، به هم ریخته بودن آنها و…)، مشتری می‌تواند تا حداكثر پنج روز كاری، آن را به آدرس فروشگاه عودت داده تا یك محصول سالم به آدرس او ارسال گردد (هزینه پستی جهت عودت محصول به مشتری بازگردانده می‌شود). بدیهی است عیوبی كه پس از ارسال و از ناحیه شركت پست ایجاد شده باشد به عهده شركت پست می‌باشد چون ارسال تمامی محصولات همراه با بیمه صورت می‌گیرد.
 10. مشتریان محترم در صورتی که از خرید خود منصرف شده باشند، تا پیش از ارسال کتاب می‌توانند، از طریق تماس با کارشناسان سایت، انصراف خود را اعلام فرمایند، در این صورت وجه واریز شده، مسترد می‌گردد اما پس از ارسال، هیچ وجهی مسترد نمی‌گردد.
 11. جهت سهولت در ارسال و نیز ثبت در سیستم مکانیزه شرکت پست، مشتریان محترم می بایست آدرس پستی خود را به صورت کامل به همراه کدپستی، در قسمت آدرس درج نمایند، بدیهی است در صورت نقص در آدرس، مشکلات پیش آمده به عهده مشتری می باشد.
 12. كاربران عزیز می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق راه‌های ارتباطی سایت با ما در میان بگذارند تا بتوانیم خدمات بهتری را به شما مشتریان عزیز ارائه نماییم.
 13. خرید از سایت کتابجا به منزله پذیرفتن قوانین و مقررات بالا می‌باشد.

* مشتریان محترم توجه داشته باشند تمام اطلاعات شخصی آنها شامل نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن و … به طور کاملا محرمانه در بانک اطلاعاتی فروشگاه نگهداری خواهد شد، و در اختیار هیچ شخص یا گروهی قرار نخواهد گرفت. *